درباره شرکت ترموفناوران پارس

شرکت صنعتی ترموفناوران پارس، از زیر مجموعه های گروه صنعتی دفتر کل کالا، با بیش از 30 سال تجربه فعالیت در زمینه سنجش دما می باشد. اين گروه که فعالیت خود را با تولید سنسور های اندازه گیری دما برای صنایع ذوب و ریخته گری آغاز کرد، در سال 1386ساخت سنسور های اندازه گیری دما را با همکاری مشترک شرکت Gunther GmbH با حدود نیم قرن تجربه از کشور آلمان آغاز نمود. به منظور تمرکز هر چه بیشتر بر روی سنسور های دما سنجی برای مصارف در صنایع مختلف، در سال 1390 شرکت صنعتی ترموفناوران پارس را تاسیس نمود. از آن زمان تاکنون شرکت این افتخار را داشته است که پاسخگوی نیاز مشتریان کوچک و بزرگ کشور در صنایعی نظیر نفت، گاز و پتروشیمی، نیروگاهی، سیمان، شیشه، سرامیک و کاشی، غذایی، خودروسازی، ذوب و ریخته گری و نورد، عملیات حرارتی، بازیافت، صنایع شیمیایی، چوب و کاغذ، کشت و صنعت، انرژی های تجدید پذیر، هوا و فضا، دارویی، اتوماسیون و ... باشیم.

ساخت سنسور های دما با پشتوانه به دانش و تکنولوژی روز، با استفاده از مواد اولیه و ابزار های با بالاترین کیفیت و تحویل آن به مشتری در کمترین زمان ممکن خط مشی ماست!

امروز ما افتخار می کنیم که با پشتوانه تجربه طولانی و همکاری پیوسته با معتبر ترین شرکت های اوپایی، توانایی ارائه راه حل برای اندازه گیری دما در هر گستره، شرایط محیطی و با هر نوع چیدمانی که مورد نظر مشتری باشد را داریم. تولید سنسور های دما در محل کارخانه این شرکت در داخل ایران ، این امکان را به ما می دهد که سنسور های مورد نیاز شما را در کوتاه ترین و سریع ترین زمان ممکن برای شما تامین نماییم و زمان توقف تولید شما را به کمترین مقدار ممکن برسانیم. در کنار محصولاتی که بصورت استاندارد کاتالوگ های شرکت وجود دارد، اين مجموعه توانایی دارد که با همکاری و همفکری شما مشتریان عزیز، سنسور مناسب برای کار در شرایط مورد نظر شما را برای شما طراحی و تولید نماید. شایان ذکر است که سنسور های ضد انفجار (ATEX Certified) برای استفاده در محیط های قابل اشتعال/انفجار توسط این شرکت امکان پذیر می باشد. لازم به ذکر است که برای آن دسته از مشتریانی که از ترموکوپل های پلاتینی و یا سنسور های با غلاف محفظ پلاتینی استفاده می کنند، این شرکت می تواند جهت کاهش هزینه های آنان ضایعات پلاتین آنها را به شرط قابل بازیافت بودن از آنان بازخرید و از مبلغ سنسور های مورد نیازشان کسر نماید.

کیفیت قابل رقابت با محصولات اروپایی آرمانی بوده که از آغاز کار شرکت در تولید و ساخت محصولات خود به آن پایبند بوده و هست. ما بصورت پیوسته در حال بالا بردن کیفیت محصولات و خدمات خود از طریق جذب دانش و تکنولوژی روز دنیا و تعامل با شما مشتریان گرامی هستیم. کلیه محصولان تولیدی این شرکت به همراه گواهی انطباق محصول برای مشتریان ارائه می گردد. در خصوص سنسور های ترموکوپل، گواهی تست و کالیبراسیون سیم های ترموکوپل استفاده شده بنا به درخواست مشتری قابل ارائه می باشد. در صورت نیاز مشتری، کالیبراسیون سنسور های این شرکت توسط سازمان های دارای تایید صلاحیت قابل انجام می باشد.